• Relacja

Drugie zadanie za nami!
    Dzielni poszukiwacze informacji jak zwykle poradzili sobie z wyzwaniem i pomogli Julce oraz Kubie zdobyć ważne informacje dotyczące Sycylii i Islandii.
    1. Dzieci podały propozycje dotyczące znajdowania informacji z różnych źródeł.
    2.Uczestnicy wyszukali na mapie wyspy na podstawie wskazanego kształtu.
    3. Z wyszukiwarki internetowej uczniowie dowiedzieli się jaki panuje klimat na omawianych wyspach.
    4. Przez wybranych liderów obu grup zostały uzupełnione karty pracy po uprzednim wykonaniu zadań.
    5. Uczestnicy przedstawili informacje, które zdobyli podczas mega misji i na tej podstawie zdecydowali, na którą wyspę zamierzają się udać. Zdania były podzielone. Jednak o 1 głos więcej zdobyła wycieczka na Islandię.

30.09.2016 08:35 | więcej »
  • Relacja

Uczestnicy z zainteresowaniem zapoznali się z programem Mega Misja. Pierwsze zadanie wykonane! Dzieci z radością pomogły Kubie i Julce w uporządkowaniu bałaganu w Encyklopedii Internetowej. Dzieci posiadają dużą wiedzę na temat zwierząt,więc podały bardzo dużo informacji na temat żółwia.Zajęcia minęły w bardzo miłej atmosferze!

30.09.2016 08:13 | więcej »

• Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
    89-400 Sępólno Krajeńskie