Nawigacja

 • 16.11.2017

  Dnia 10 listopada klasa VII a i VII b Szkoły Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim przygotowała apel z okazji  99 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali pieśni patriotyczne, wiersze oraz  mini wystawę w formie haseł typu: flaga, godło, 123 lata niewoli, rozbiory itp. przypinanych do tablicy. Siódmoklasiści nie zapomnieli, aby przypomnieć, jak zachować się oddając szacunek symbolom narodowym oraz Polakom, którzy odeszli i tym, którzy żyją obecnie. Odpowiedni strój i powaga uczniów dodała podniosły charakter uroczystości.

 • 14.11.2017

  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim po raz kolejny uczestniczą aktywnie w Tygodniu Kultury Chrześcijańskiej. Wzorem lat ubiegłych 9 listopada 2017 r. w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej pt.”Drzewo”. Autorami zdjęć byli uczniowie klasy II gimnazjum - członkowie kółka fotograficznego: Magdalena Borowicz, Wiktoria Kołata, Weronika Panuś, Julia Ringwelska, Jan Jakub Kubik oraz Igor Siekierka. Także w dowód uznania osiągnięć oraz promowania walorów krajobrazowych, przyrodniczych Sępólna i okolic troje autorów, którzy zostali laureatami Konkursu Fotograficznego Wojewody pt. „Cztery pory roku”, uhonorował dyplomami  burmistrz pan Waldemar Stupałkowski. Wystawa trwa do końca listopada i jest godna uwagi. Autorom gratuluję.                              Jolanta Orzłowska

 • 13.11.2017

  W czwartek 09.11.2017r. w Centrum  Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeńskim odbył się XIII Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej pod hasłem „Śpiewajmy Panu”, organizowany w ramach Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim pod patronatem ks. prałata Henryka Lesnera. Konkurs rozpoczął się o godz. 16.30 od powitania zgromadzonej publiczności i uczestników konkursu oraz od wykonania utworu Ave Maryja przez byłą uczennicę Gimnazjum nr1, Olgę Lewalską. W tegorocznym konkursie zaprezentowali się uczniowie z  siedmiu  szkół  naszego powiatu, tzn.  ze Szkoły Podstawowej z Więcborka, z Gimnazjum z Więcborka, ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Lutowa, ze Szkoły Podstawowej z Zakrzewka, ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Wałdowa, ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 3 z Sępólna Kraj. oraz ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 z Sępólna Kraj., którzy wykonali łącznie 28 piosenek religijnych. Wykonania konkursowe oceniało jury w składzie: pani mgr Mirella Kaźmierska, pani mgr Maria Kozłowska i ksiądz mgr Marcin Kardzis. Przegląd prowadziła uczennica  Gimnazjum  nr 1  Ida Zalewska. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zdobywcy miejsc od I-III i wyróżnieni otrzymali piękne nagrody książkowe o tematyce religijnej. W krótkiej przerwie zaprezentowały, poza konkursem, pieśń pod tytułem „Zbawicielu” uczennice z Więcborka Oliwia Błocińska – śpiew oraz Wiktoria Sokół - gitara.   Po zakończeniu przesłuchań, podczas prac jury, na scenie wystąpiły gościnnie  zeszłoroczne uczestniczki naszego Konkursu - Monika Basińska i Paulina Leda z Wałdowa, które wykonując piękne piosenki, umiliły wyczekiwanie na werdykt. Organizator  zadbał także o słodki poczęstunek i napoje dla uczestników i opiekunów.

  Wyniki konkursu:

  1. Wykonawcy klas I – III

  I   miejsce –   Chmiel Olga, uczennica SP nr 1 w Sępólnie Kraj.

  II  miejsce –    Kubicki Mikołaj, uczeń SP nr 1 w Sępólnie Kraj.

  III miejsce –    Turzyńska Kalina uczennica SP w Więcborku

  Wyróżnienie –  Kowalczyk Wiktoria, uczennica SP nr 3 w Sępólnie Kraj.

  2.  Wykonawcy klas IV – VI

  I   miejsce -    Fenske Sandra uczennica SP nr 1 w Sępólnie Kraj.

  II  miejsce -   Bodzińska Katarzyna, uczennica  SP nr 1 w Sępólnie Kraj.

  III miejsce -    Gonciarz Weronika, uczennica SP w Więcborku

  Wyróżnienie –  Piątkowska Aleksandra, uczennica SP nr 3 w Sępólnie Kraj

  3. Wykonawcy klas VII i II - III gimnazjalnych

  I   miejsce –    Brączyk Małgorzata, uczennica Gimnazjum w Więcborku

  II  miejsce  -   Dobek Laura, uczennica SP  w Sępólnie Kraj.

  III  miejsce -   Wierzchucka Rozalia, uczennica SP nr 1 w Sępólnie Kraj.

  Wyróżnienie –  Furmaga Monika, uczennica Gimnazjum w Wadowie

                                                                                                                 G. Adamczak

 • 10.11.2017

  „Niech ten czas będzie dla nas.”

  Problemem wielu rodzin jest chroniczny brak czasu dla siebie nawzajem. W ciągłym biegu pomiędzy pracą, szkołą, domem, zajęciami pozalekcyjnymi dzieci, rodziny mają bardzo mało czasu na spędzanie go razem, na robienie czegoś wspólnie. Tak wygląda codzienność wielu rodzin. Stowarzyszenie „Rodzina na 5+” wychodząc naprzeciw temu problemowi, napisało projekt „Niech ten czas będzie dla nas”. Głównym celem była organizacja wspólnych, ciekawych zajęć dla całych rodzin w okresie od czerwca do października br. W projekcie wzięło udział 40 osób – min. 10 rodzin. Działanie było finansowane z FIO w ramach mikrograntu "Centrum Dla Rodziny”. Dzięki dofinansowaniu, wsparciu instytucji oraz pracy wolontariackiej rodziców, uczestniczyliśmy całymi rodzinami w następujących działaniach: Kogel – Mogel – rodzinne spotkanie plenerowe w czerwcu na Farmie Bartolini w Piasecznie, gdzie całymi rodzinami graliśmy w siatkówkę, zbijaka, łowiliśmy rybki, strzelaliśmy z wiatrówki, dzieci jeździły na kucykach i skakały na dmuchanym zamku. Ponadto strażacy zrobili nam warsztaty z udzielania pierwszej pomocy, a rodzic warsztaty fotograficzne z fotografii rodzinnej. „Wiatr we włosach”  - lipcowa wycieczka rowerowa wokół jeziora sępoleńskiego – szlakiem edukacyjnym – zakończona piknikiem w Eko-Bazie. Wspólna gra w siatkówkę i szaleństwa na piasku. We wrześniu natomiast w ogrodzie jednego z rodziców zrobiliśmy spotkanie dyskusyjne na temat ograniczenia dzieciom internetu i gier komputerowych na rzecz wspólnego spędzania z nimi czasu. Następnie także we wrzesniu całymi rodzinami pojechaliśmy do Bydgoszczy na „Rodzinne zajęcia przyrodnicze” w papugarni, „Trampolina na wesoło” na wspólne zajęcia sportowe do Parku Trampolin oraz do skansenu Stopka na „Rodzinne zajęcia historyczne”, gdzie odbyła się pogadanka historyczna nt. zgromadzonych tam eksponatów. Cały projekt zakończyliśmy w październiku uroczystym podsumowaniem i przygotowaniem na warsztatach z decupage - Rodzinnych skrzynek wspomnień”, do których włożyliśmy nasze pamiątki z projektu, min, zdjęcia, bilety wstępu, malowane ręcznie drewniane papugi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz projekt. Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 1 z Panią Kasią Kolasa na czele za min. bezpłatne użyczenie sali do realizacji warsztatów decupage, Dziękujemy Urzędowi Gminy Sępólno Krajeńskie oraz Starostwu Powiatowemu w Sępolnie Krajeńskim za wsparcie promocyjne. Mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować kolejne ciekawe projekty dla całych rodzin.

   

 • Rozstrzygnięcie konkursu zbierania elektrośmieci

  Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu zbierania elektrośmieci
  w ramach akcji Szkole Pomagamy i świat oczyszczamy

  I miejsce - Klasa III c - zebrana ilość elektrośmieci 704 KG (w przeliczeniu na jednego ucznia 35,2kg)

  II miejsce - Klasa VI b - zebrana ilość elektrośmieci 304 KG (w przeliczeniu na jednego ucznia 16,9kg)

  III miejsce - Klasa VI a - zebrana ilość elektrośmieci 332 kg (w przeliczeniu na jednego ucznia 16,6kg) 

   

  Dla zdobywców I miejsca nagroda w postaci dofinansowania 10zł
  na jednego ucznia na wybraną przez klasę atrakcję (wycieczka, kino itp.) 

  GRATULUJEMY!!!

 • Szkolny express

  W imieniu dziennikarskiego kółka Szkoły Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim zapraszam do lektury listopadowego numeru szkolnej gazetki.

  yesszkolny-express-18-podglad.pdf

  J. Orzłowska

 • 07.11.2017

  Dnia 06.11.2017 roku odbyła się wycieczka dla uczniów klas IV a i VI a do Bydgoszczy. Na początek oglądaliśmy film o przyjaźni pt. ,,Tarapaty”, potem przeszliśmy do Muzeum Mydła i Historii Brudu,  następnie w Muzeum i Karmelowej Krainie poznaliśmy sposób wyrabiania lizaków. Wycieczkę zakończyliśmy,  tradycyjnie,  wizytą w McDonaldzie.  A potem z mydłami i lizakami dla najbliższych wróciliśmy do domu.

 • 06.11.2017

  We wtorek 24 października wyjechaliśmy na wycieczkę do Bydgoszczy. W programie znalazło się Multikino, a tam trzymający w napięciu do samego końca, polski film "Tarapaty". Następnie doszliśmy do ulicy Długiej, gdzie znajduje się słynna Manufaktura Słodyczy. Właśnie tam uczestniczyliśmy w warsztatach, podczas których każdy z nas przygotował własnoręcznie słodziutki kolorowy lizak. Potem udaliśmy się do Muzeum Mydła i Historii Brudu, gdzie również wzięliśmy udział w  warsztatach, ale tym razem robiliśmy pachnące mydełka. Pan Przewodnik oprowadził nas po muzeum i opowiedział wiele ciekawostek, o których nawet nie mieliśmy pojęcia. Na Wyspie Młyńskiej pobawiliśmy się jeszcze chwilę na placu zabaw, a potem był już posiłek w McDonaldzie. Droga do domu minęła nam bardzo szybko, ponieważ dzieliliśmy się wrażeniami i już planowaliśmy nasz kolejny wspólny wyjazd :)               klasa Va i Vb

 • Szkoła postanowiła przyznać nagrodę za największą ilość (przelicznik w kilogramach na jednego ucznia w klasie) zebranych elektrośmieci. Nagrodą będzie dofinansowanie w wysokości 10zł na jednego ucznia do wycieczki, wyjścia do kina, na lody, na pizzę itp. (wybrane przez klasę).

  Rodzaje sprzętu elektrycznego i elektronicznego podlegającego zbiórce ---> rodzaj_sprzetu_elektr..pdf

  Dodatkowe informacje ---> zgloszenie.pdf

  Elektrośmieci można dostarczać bezpośrednio do szkoły, mniejsze ilości bezpośrednio do sekretariatu szkoły, w przypadku chęci dostarczenia większej ilość zużytego sprzętu lub sprzętu wielkogabarytowego prosimy o kontakt telefoniczny (52 388 21 30 lub 666 020 622). 

 • 03.11.2017

  Dnia 27 października 2017r. w hali Krajna Arena odbył się VI Turniej Siatkarski o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego, którego  Organizatorami  byli: Urząd Miejski w Sępólnie Krajeńskim, Ośrodek Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim, Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sępólnie Krajeńskim oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, a  trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz medale. Przyznano również po trzy wyróżnienia indywidualne w każdej kategorii. Wyróżnienie MVP otrzymała Dominika Werra, a Nikodem Ruchalski tytuł najlepszego atakującego z SP nr 1. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 zdobyły 1 miejsce w składzie: Małgorzata Lurka, Ida Zalewska, Dominika Werra, Julia Grzeca, Zuzanna Barabach, Julia Lutowska, Agnieszka Jendrzyńska, Julia Lewińska. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 zdobyli 2 miejsce w składzie: Hubert Sudziński, Mateusz Rogowski, Nikodem Ruchalski, Marcel Kubicki, Stanisław Lemański, Bogusz Tłok, Kamil Chajek, Jakub Nowak, Norbert Kosiur, Krzysztof Klunder.

 • 02.11.2017

  Dnia 25.10.2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim odbył się Konkurs Piosenki Religijnej pod hasłem „Śpiewajmy Panu”. W tym roku wzięło udział łącznie 21 uczestników. Przy licznie zgromadzonej publiczności rywalizowali uczniowie z klas I – III nauczania zintegrowanego, klas IV – VI szkoły podstawowej i uczniowie klas VII i II-III gimnazjum. Głównym celem naszego konkursu jest śpiewać na chwałę Panu Bogu, a także każdy wykonawca pragnie jak najlepiej zaprezentować się, by zająć dobre miejsce. Dodatkową motywacją było także zakwalifikowanie się do powiatowego konkursu, który odbędzie się w tym roku w Centrum Aktywności Społecznej na ul. Jeziornej 6 w Sępólnie Krajeńskim, a organizowany jest w ramach Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. Jury oceniało w trzech kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobny upominek, a za zajęte miejsca, od I – III i wyróżnienia, laureaci otrzymali nagrody książkowe. W dalszej rywalizacji, jak regulamin przewiduje, wezmą udział uczniowie, którzy zajęli I i II miejsce.

  Wyniki konkursu:

  Klasy I – III nauczania zintegrowanego

  I     Chmiel Olga – kl. Ia

  II   Sieg Mateusz – kl. IIIa

  II   Kubicki Mikołaj – kl. Ia

  III  Żywicka Amelia – kl. IIIc

  Wyróżnienie:  Fenske Jakub – kl. IIIc

  Klasy IV-VI szkoły podstawowej

  I    Fenske Sandra – kl. Vb

  II  Bodzińska Katarzyna – kl. VIb

  II  Siedlecka Alicja – kl. Va

  III Szyling Katarzyna – kl. Va

  Wyróżnienie: Trzos Maja - Vb

  Klasy VII i II – III gim.

  I    Wierzchucka  Rozalia – kl. VIIb

  Wyróżnienie:  Trzos Magdalena – kl. IIIa gim

                                                                                                                             G. Adamczak

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 • 27.10.2017

  Dnia 20 października 2017 roku uczniowie klas 0 – III wybrali się do Centrum Sportu i Rekreacji na baśń muzyczną pt. „W tajemniczej krainie krasnali”. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w proponowanych zadaniach i z ogromnym zainteresowaniem oglądały przygody bajkowych bohaterów. Duże wrażenie zrobiły się także efekty świetlne. Niespodzianką dla dzieci było losowanie nagród. Ten dzień dostarczył nam wielu pozytywnych wrażeń.

 • 25.10.2017

  W sobotę 14 października 2017 r. na terenie Eko - Bazy nad jeziorem odbyło się ognisko integracyjne. Zorganizowali je dla nas - uczniów klasy Vb Szkoły Podstawowej nr 1 - nasi Rodzice. Ognisko, kiełbaski, pieczone ziemniaki i dużo słodyczy to były główne atrakcje naszego spotkania. Wiele radości sprawiły nam wspólne zabawy, zwłaszcza przeciąganie liny i skakanie przez skakankę. Czas spędzony w miłym gronie płynie bardzo szybko. Tak było i tym razem. Chwile utrwalone na zdjęciach, jeszcze długo przypominać nam będą o tym wspólnie spędzonym popołudniu.

  Naszym kochanym Rodzicom - dziękujemy!

  Uczniowie klasy Vb

 • 23.10.2017

  Dnia 11.10.2017 roku o godzinie 9:00 na naszej sali gimnastycznej odbył się szkolny turniej siatkówki dla klas VII SP, II, III gimnazjum organizowany w ramach Szkolnej Akademii Nauk, kampanii Samorządu Uczniowskiego oraz promowania naszych zainteresowań. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor, otwierając uroczyście turniej. Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca, otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz małe upominki.

  I miejsce

  Klasa II a w składzie:

  Marcel Kubicki, Stasiu Lemański, Hubert Sudziński, Nikodem Ruchalski, Hania Zalewska, Agata Bartczak.

  II miejsce

  Klasa III a w składzie:

  Julia Grzeca, Dominika Werra, Ida Zalewska, Norbert Kosiur, Krzysiu Klunder, Jakub Kabat, Hubert Januszek.

  III miejsce

  Klasa II b w składzie:

  Julia Lewińska, Julia Kłodzińska, Oliwia Knapik, Fabian Kowalczyk, Adrian Staszewski, Oskar Nawarkiewicz, Mateusz Kopka.

  Razem z nauczycielami wychowania fizycznego nagrodziliśmy również najlepszego kibica. Bezkonkurencyjny okazał się Denis Chmarzyński z kl. III b.

  Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w zawodach i walkę fair play. Dziękujemy też sędziom: Adzie Niemczyk i Antkowi Seydakowi.

  Ida Zalewska, Zuzia Sawicka

  z kl. III a

   

 • Szkolny express

  W imieniu dziennikarskiego kółka Szkoły Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim zapraszam do lektury październikowego numeru szkolnej gazetki.

  yesszkolny-express-17-podglad.pdf

  J. Orzłowska

 • 16.10.2017

  Uczennice i uczniowie klas IV a i IV b  Szkoły Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim pod okiem wychowawczyń przygotowali niecodzienny apel z okazji Święta Edukacji. Były poważne zapowiedzi prowadzących, po których wehikuł czasu przeniósł wszystkich na spotkanie z królem Stanisławem Poniatowskim. Była migawka z przerwy współczesnej szkoły. Ale gwóźdź programu zaskoczył wszystkich. To występy gwiazd znanych przebojów: Imagine Dragons, Electric Light Orchestra i Cheat Codes oraz Luis Fonsi ze slynnym “Despacito”.  Wykonawcy porwali publiczność tak, że śpiewano wspólnie refreny utworów. Wszyscy bawili się doskonale. Młodym wykonawcom apelu należą się brawa.                    Wychowawczynie

 • 06.10.2017

  5 października 2017r., dzieci z  klas Ia i Ib zostały pasowane na  uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim. Uroczystość odbyła się w sali Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Jeziornej w Sępólnie Krajeńskim. Główni bohaterowie tych wydarzeń przybyli w towarzystwie swoich rodziców. Niektórym dzieciom towarzyszyły  babcie. Pierwszoklasiści w dobrych nastrojach zaprezentowali swoje zdolności wokalne i recytatorskie. Podczas śpiewania utworów wykorzystali kolorowe parasole i tym samym na scenie „zrobiło się” jeszcze barwniej i jeszcze przyjemniej.  Za swój występ nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Wreszcie nadszedł długo oczekiwany moment - ślubowanie. Wszyscy uczniowie zgodnie  przyrzekli szanować swoją ojczyznę, dbać o dobre imię szkoły, być dobrym kolegą, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Ślubowanie uczniów przyjęte zostało przez dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim Panią Katarzynę Kolasa. Aktu pasowania na uczniów naszej szkoły dokonały dyrektor Pani Katarzyna Kolasa oraz wicedyrektor Pani Anna Łytkowska. Podczas uroczystości wychowawczynie klas pierwszych, Pani Hanna Rudnik i Pani Danuta Hintz, wręczyły uczniom pamiątkowe medale i dyplomy. Niezwykle miłym akcentem był słodki poczęstunek, który zorganizowali rodzice pierwszoklasistów. Doprawdy był to dzień niezwykle bogaty w różnorodne przeżycia. Zarówno dzieciom jak i dorosłym z pewnością dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń…

 • 02.10.2017

  W sobotę, 30 września 2017r. na Eko-Bazie nad jeziorem Sępoleńskim odbyło się ognisko integracyjne uczniów klasy IVb, rodziców i wychowawcy Szkoły Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim. Dopisała piękna pogoda, frekwencja i humory. Rodzice przygotowali ognisko i kiełbaski, ciasto, pieczone ziemniaki a także zabawy, które wywoływały wiele radości: przeciąganie liny czy skakanie w workach. Oprócz tego chłopców i ojców spotkała niespodzianka. Z okazji Dnia Chłopaka zostali odznaczeni medalem honorowym. Czas zabawy przebiegł szybko i na pewno zostanie w pamięci. Dziękuję Rodzicom za świetne przygotowanie ogniska i wspólną zabawę.                                    Wych: Jolanta Orzłowska

 • Szkolny Express Szkoły Podstawowej nr 1 w Sępólnie Krajeńskim

  Koło dziennikarskie Szkoły Podstawowej nr 1 w Sepólnie Kraeńskim, zaprasza do lektury pierwszej gazetki szkolnej w nowym roku szkolnym 2017/2018. Gazetkę „Szkolny Express” znajdziemy na platformie cyfrowej WWW.juniormedia.pl w zakładce JUNIORGAZETY lub na załączonym pliku szkolny-express-16a_(1).pdf

                                                                               W imieniu redakcji Jolanta Orzłowska

 • 29.09.2017

  Dnia 27 września 2017r. w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńsim odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, na której zostali nagrodzeni uczniowie naszej szkoły za szczególne osiągnięcia edukacyjne, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2016/2017.

  Stypendium Szkoła Podstawowa: 

  1. Wierzchucka Rozalia
  2. Taff Karolina
  3. Fenske Sandra
  4. Trzos Maja
  5. Bodzińska Katarzyna
  6. Lemańska Klara
  7. Sokulska Maja
  8. Zalewski Igor

  Stypendium Gimnazjum:

  1. Siedlecka Julianna
  2. Niemczyk Ada
  3. Siekierka Igor
  4. Grzegorzewska Barbara
  5. Młodzik Marcelina
  6. Trzos Magdalena
  7. Sudziński Filip
  8. Taff Paulina
  9. Zalewska Ida
  10. Duber Natalia
  11. Figat Aleksandra
  12. Kała Julia
  13. Nowicka Kinga
  14. Lemański Stanisław

  Nagrody i wyróżnienia Szkoła Podstawowa:

  1. Piszczek Zuzanna
  2. Deja Jacek
  3. Bieluszewski Kacper, Kozłowski Kosma, Sercow Hubert, Krawczyk Nikodem, Latzke Miłosz, Wiciński Szymon
  4. Wierzchcuka Rozalia

  Nagrody i wyróżnienia Gimnazjum:

  1. Mrotek Michał
  2. Kabat Igor
  3. Warmke Julia
  4. Rogowska Julia
  5. Urban Oliwia
  6. Klimek Aneta
  7. Strawa Nadia, Figat Aleksandra, Młodzik Marcelina, Masiak Aleksander, Lewińska Zuzanna, Wierzchucka Zuzanna, Siedlecka Julianna, Warmke Julia, Szykowna Natalia, Guzinski Mikołaj,

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
  ul. Wojska Polskiego 34
  89-400 Sępólno Krajeńskie
 • 52 388 21 30

Galeria zdjęć