Nawigacja

Sportowe

Rok szkolny 2016/2017

 

 

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA 

 

  • I miejsce w Województwie w "Trójboju lekkoatletycznym" - uczeń klasy III a - Hubert Sercow, uczniowie klasy IV b - Kacper Bieluszewski, Kosma Kozłowski, Miłosz Latzke, Paweł Szemryk, Szymon Wiciński 
  • IV miejsce w Finale Wojewódzkim XI Memoriału im. Andrzeja Grubby Szkół Podstawowych - uczniowie klasy IV b - Klara Lemańska, Kacper Domek oraz uczeń klasdy V a - Antoni Janikowski  
  • IV miejsce w finale wojewódzkim w Tenisie Stołowym - uczennica klasy IV b - Klara Lemańska, uczennica klasy VI b - Rozalia Wierzchucka
  • II miejsce w ćwierćfinałach wojewódzkich w Tenisie Stołowym - uczeń klasy IV b - Kacper Domek, uczeń klasy V a - Antoni Janikowski

  • I miejsce w Powiatowym Turnieju Minisiatkówki w kategori klas IV (chłopcy)
  • I miejsce w Powiatowym Turnieju Minisiatkówki w kategori klas V (chłopcy)
  • II miejsce w Powiatowym Turnieju Minisiatkówki w kategori klas V (dziewczęta)
  • II miejsce w Powiatowym Turnieju Minisiatkówki w kategori klas VI (chłopcy)
  • V miejsce w Powiatowym Turnieju Minisiatkówki w kategori klas VI (dziewczęta)

  • I miejsce w gminnych Zawodach w Halową Piłkę Nożną klas 5 i młodszych dziewcząt - uczennice klasy V a - Weronika Radtke, Dominika Wojtasik, uczennice klasy V b - Klaudia Grochowska, Nikola Lisowska, Agnieszka Sabiniarz, Amelia Stormowska, uczennica klasy VI b - Rozalia Wierzchucka
  • I miejsce w Mistrzostwach gminy w dwa ognie - uczniowei klasy IV a - Wojciech Zenel, Katarzyna Szyling, Mikołaj Majewski, uczniowie klasy IV b - Kosma Kozłowski, Sandra Fenske, Marcelina Mróz, Matylda Rudnik, Wiktoria Kotlewska, Klaudia Chylewska, Miłosz Latzke, Nikodem Krawczyk, Paweł Szemryk
  • I miejsce w gminnych i II miejsce w powiatowych przełajowych biegach sztafetowych – uczeń klasy VI a Jakub Nowak, uczniowie klasy VI b Mikołaj Sercow, Kacper Chylewski, Szymon Szykowny, uczniowie klasy V a Antoni Janikowski, Patryk Szóstak, Jakub Szczepanowski, uczniowie klasy V b Arkadiusz Leszcz, Paweł Pankau, Mikołaj Ryngwelski
  • II miejsce w Gminnych Zawodach w Halową Piłkę nożną klas 5 i młodszych chłopcy - uczeń klasy IV b - Kosma Kozłowski, uczniowie klasy V a - Antoni Janikowski, Jakub Szczepanowski, Patryk Szóstak, Przemysław Wojtasik, uczniowie klasy V b - Arkadiusz Leszcz, Paweł Pankau, Mikołaj Ryngwelski 
  • II miejsce w gminnych przełajowych biegach sztafetowych –uczennica klasy V a Dominika Wojtasik, uczennica klasy V b Katarzyna Bodzińska, uczennice klasy VI b Ewa Theus, Rozalia Wierzchucka ,Maja. Sokulska, Liwia Herman, Wiktoria Szyling, uczennica klasy VI a Julianna Kozłowska, uczennica klasy IV a Katarzyna Szyling
  • II miejsce w gminnych rozgrywkach mini piłki siatkowej – uczennice klasy VI a Julianna Kozłowska, Nikola Janusz, Dominika Jączyńska, Wiktoria Dankowska, uczennice klasy VI b Ewa Theus, Maja Sokulska, Wiktoria Szyling, uczennice klasy V a Dominika Wojtasik, Weronika Radtke, uczniowie klasy VI a  Bogusz Tłok, Jakub Nowak, uczniowie klasy VI b Mikołaj Sercow, Paweł Gondek, Kajetan Nawrocki, Szymon Suchomski, uczniowie klasy V a Antoni Janikowski,Przemysław Wojtasik, Jakub Szczepanowski
  • III miejsce w gminnych rozgrywkach mini piłki nożnej – uczennice klasy VI a Julianna Kozłowska, Wiktoria Dankowska, uczennice klasy VI b Ewa Theus, Liwia Herman, Maja Sokulska, uczennica klasy V a Dominika Wojtasik, uczennica klasy V b Katarzyna Bodzińska
  • III miejsce w gminie w "Trójboju lekkoatletycznym" - uczennica klasy III a - Natalia Jamrozik, uczennica klasy IV a - Katarzyna Szyling, uczennice klasy IV b - Sandra Fenske, Wiktoria Kotlewska, Matylda Rudnik, uczennica klasy V a - Natalia Rygielska

 

  • Michał Bartoszek - uczeń klasy III a - IV miejsce w Wojewódzkim Turnieju Krajeńskim Tenisa Stołowego
  • Antoni Burkiewicz - uczeń klasy III a - V miejsce (z dryużyną Juventus Academy Bydgoszcz) w turnieju Białe Orły Cup 2017 rocznika 2008 w Warszawie, tytuł najlepszego zawodnika ligi i turnieju w rozgrywkach grużyn Pozazwiązkowej Ligi Żaków w piłkę nożną, I miejsce w Masowym Biegu Ulicznym im. K. Bągorskiego, II miejsce w skoku w dal w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Paweł Grubicki - uczeń klasy III a - III miejsce w rzucie piłeczką palantową w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Natalia Jamrozik - uczennica klasy III a - tytuł najlepszego zawodnika 17 edycji Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w kat. U 10 Dziewcząt, tytuł najlepszego strzelca w rozgrywkach drużyn Pozazwiązkowej Ligi Żaków w piłkę nożną, II miejsce w biegu na 60 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Franciszek Mindikowski - uczeń klasy III a - I miejsce w skoku w dal w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Hubert Sercow - uczeń klasy III a - I miejsce w biegu na 60m oraz I miejsce w skoku w dal Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, I miejsce w biegu na 60 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Emilia Źróbek - uczennica klasy III a - III miejsce w biegu na 50 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"

  • Olaf Dankowski - uczeń klasy III b - III miejsce w biegu na 60 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Martyna Parczuk - uczennica klasy III b - III miejsce w skoku w dal w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Bogna Tłok - uczennica klasy III b - II miejsce w Regatach o "Jesienny Puchar VI - KINGA" w klasie OPP UKS
  • Maciej Zenel - uczeń klasy III b - III miejsce w rzucie piłką palantową w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"

 

  • Katarzyna Szyling - uczennica klasy IV a - III miejsce w biegu na 60m Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, I miejsce w biegu na 300 m oraz I miejsce w skoku w dal w Czwartkach Lekkoatletycznych
  • Wojciech Zenel - uczeń klasy IV a - II miejsce w rzucie piłką palantową w Czwartkach Lekkoatletycznych 2016/2017, I miejsce w Powiatowym Turnieju Mini Siatkówki kat. "Dwójki"

  • Kacper Bieluszewski - uczeń klasy IV b - I miejsce w Biegach Ulicznych im. Kajetana Bągorskiego,  I miejsce w skoku w dal i I miejsce w biegu na 60 m na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Klaudia Chylewska - uczennica klasy IV b - II miejsce w biegu na 300 m i III miejsce w skoku w dal  na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Sandra Fenske - uczennica klasy IV b - II miejsce w biegu na 300m Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, III miejsce w biegu na 300 m na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Marcel Kośmieja - uczeń klasy IV b - III miejsce w rzucie piłeczką palantową  na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Wiktoria Kotlewska - uczennica klasy IV b - III miejsce w skoku w dal Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych
  • Kosma Kozłowski - uczeń klasy IV b - II miejsce w biegu na 60m oraz II miejsce w skoku w dal Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, III miejsce w biegu na 60 m i III miejsce w skoku w dal  na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Miłosz Latzke - uczeń klasy IV b - III miejsce w rzucie piłeczką palantową Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, II miejsce w rzucie piłeczką palantową  na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Klara Lemańska - uczennica klasy IV b -  III miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym żaków w tenisie stołowym, Tytuł najlepszej zawodniczki w Finale Wojewódzkim XI Memoriału im. Andrzeja Grubby Szkół Podstawowych, III miejsce w I Grand Prix Polski żaków w tenisie stołowym
  • Paweł Szemryk - uczeń klasy IV b - II miejsce w Biegach Ulicznych im. Kajetana Bągorskiego, II miejsce w biegu na 60 m na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”

  • Antoni Janikowski - uczeń klasy V a - I miejsce w biegu na 300m oraz I miejsce w biegu na 1000m oraz I miejsce w skoku w dal Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, I miejsce w biegu na 1000m i I miejsce w skoku w dal na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Natalia Rygielska - uczennica klasy V a - I miejsce w skoku wzwyż Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, I miejsce w skoku wzwyż  na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016” 
  • Jakub Szczepanowski - uczeń klasy V a - II miejsce w biegu na 1000m oraz II miejsce w skoku wzwyż Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych
  • Patryck Szóstak - uczeń klasy V a - II miejsce w skoku w dal oraz III miejsce w biegu na 300m Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, II miejsce w biegu na 300 m na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Dominika Wojtasik - uczennica klasy V a - I miejsce w biegu na 60m oraz III miejsce w skoku w dal Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych
  • Przemysław Wojtasik - uczeń klasy V a - III miejsce w biegu na 300m i II miejsce w rzucie piłeczką palantową na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”

  • Katarzyna Bodzińska - uczennica klasy V b - I miejsce w biegu na 300m Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, III miejsce w Biegach Ulicznych im. Kajetana Bągorskiego, I miejsce w biegu na 300m na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”, I miejsce w skoku wzwyż na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Nikola Knapik - uczennica klasy V b - II miejsce w skoku wzwyż Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, II miejsce w skoku wzwyż na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Paweł Pankau - uczeń klasy V b - II miejsce w biegu na 300m Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych
  • Jakub Polasik - uczeń klasy V b - III miejsce w biegu na 60m Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, III miejsce w biegu na 60 m na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Mikołaj Ryngwelski - uczeń klasy V b  - I miejsce w biegu na 60m oraz I miejsce w skoku wzwyż Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, II miejsce w biegu na 60 m i I miejsce w skoku wzwyż na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Agnieszka Sabiniarz - uczennica klasy V b - II miejsce w skoku w dal Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych 
  • Amelia Stormowska - uczennica klasy V b - I miejsce w skoku wzyż Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych
  • Dominika Wojtasik - uczennica klasy V b - II miejsce w skoku w dal na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”

  • Dawid Barc - uczeń klasy VI a - III miejsce w rzucie piłkeczką palantową Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych 
  • Nikola Janusz - uczennica klasy VI a - III miejsce na V Otwartych Mistrzostwach Badmintona Amatorów, II miejsce w Mistrzostwach Gminy w badmintonie 
  • Dominika Jączyńska - uczennica klasy VI a - III miejsce w Mistrzostwach Gminy w badmintonie 
  • Julianna Kozłowska - uczennica klasy VI a - I miejsce w rzucie piłeczką palantową Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, I miejsce w Mistrzostwach Gminy w badmintonie 
  • Jakub Nowak - uczeń klasy VI a - I miejsce w biegu na 300m Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, I miejsce w gminie, 4 miejsce w powiecie, 46 miejsce w województwie w Indywidualnych Biegach Przełajowych,  II miejsce w Biegach Ulicznych im. Kajetana Bągorskiego, I miejsce w biegu na 300m i II miejsce w skoku w dal na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”, I miejsce w Mistrzostwach Gminy w badmintonie,
    I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów w Sępólnie Krajeńskim  
  • Radosław Paliga - uczeń klasy VI a - II miejsce w biegu na 300m oraz II miejsce w skoku wzwyż Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych
  • Bogusz Tłok - uczeń klasy VI a - I miejsce w skoku wzwyż oraz II miejsce w biegu na 60m Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, I miejsce w biegu na 60m i II miejsce w skoku wzwyż na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”, I miejsce na V Otwartych Mistrzostwach Badmintona Amatorów, II miejsce w Mistrzostwach Gminy w badmintonie 

  • Kacper Chylewski - uczeń klasy IV b - II miejsce w biegu na 1000m Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, III miejsce w biegu na 300m Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych
  • Kajetan Nawrocki - uczeń klasy VI b - III miejsce w skoku wzwyż na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Mikołaj Sercow - uczeń klasy VI b - I miejsce w biegu na 60m oraz II miejsce w skoku w dal Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, III miejsce w skoku w dal na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Maja Sokulska - uczennica klasy VI b - III miejsce w biegu na 60m oraz III miejsce w skoku w dal Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych
  • Szymon Szykowny - uczeń klasy VI b -  I miejsce w biegu na 1000m oraz III miejsce w skoku wzyż Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych, III miejsce w skoku wzwyż na Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych ,,Zakończenie sezonu 2016”
  • Ewa Theus - uczennica klasy VI b - II miejsce w rzucie piłeczką palantową Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych

 

 

GIMNAZJUM

  • I miejsce w wiosennym turnieju piłki siatkowej 2+4 - uczniowie klasy III a - Igor Kabat, Filip Sudziński, Dawid Śmigiel, Mateusz Petsch, Piotr Furmaga, Martyna Barabas, Aleksandra Figat, Dominika Werra, uczeń klasy III b- Juliusz Kloska
  • I miejsce w Gminnych przełajowych biegach sztafetowych - uczennice  klasy III a - Julianna Siedlecka, Julia Kała, Natalia Szykowna, Nadia Strawa, uczennica klasy III b - Natalia Duber, uczennice klasy II a - Julia Grzeca, Ida Zalewska, uczennica klasy II b - Agnieszka Jendrzyńska, uczennice klasy I a - Nikola Kołata, Wiktoria Kołata, uczennica klasy I b - Maria Źróbek 

  • II miejsce w powiatowych przełąjowych biegach sztafetowych - uczennice  klasy III a - Julianna Siedlecka, Julia Kała, Natalia Szykowna, Nadia Strawa, uczennice klasy II a - Julia Grzeca, Ida Zalewska, uczennice klasy II b - Agnieszka Jendrzyńska, Julia Lutowska, uczennice klasy I a - Nikola Kołata, Wiktoria Kołata, uczennica klasy I b - Maria Źróbek 

  • II miejsce w Gminnych przełajowych biegach sztafetowych - uczniowie klasy III a - Mateusz Petsch, Jakub Dziarnowski, Piotr Furmaga, uczniowie klasy III b - Fabian Bethke, Krystian Pankau, uczniowie klasy II a - Krzysztof Klunder, Norbert Kosiur, uczniowie klasy I a - Hubert Sudziński, Nikodem Ruchalski, Marcel Kubicki

  • II miejsce w Gminnym Turnieju piłki nożnej dziewcząt i chłopców - uczniowie klasy III a - Igor Kabat, Jakub Dziarnowski, Piotr Furmaga, Mateusz Petsch, uczniowie klasy III b - Krystian Pankau, Fabian Bethke, uczniowie klasy II a - Antoni Seydak, Krzysztof Klunder, uczeń klasy II b - Jakub Lipiński, uczeń klasy I b - Hubert Rybak 

  • III miejsce w Gminnym Turnieju piłki nożnej dziewcząt i chłopców - uczennice klasy III a - Wiktoria Szóstak, Nadia Strawa, uczennice klasy III b - Julia Chmarzyńska, Natalia Duber, uczennice klasy II a - Julia Grzeca, Dominika Werra, Ida Zalewska, uczennica klasy II b - Agnieszka Jendrzyńska  
  • VIII miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej - uczniowie klasy III a - Jakub Dziarnowski, Igor Kabat, Mateusz Petsch, Piotr Furmaga, Dawid Śmigiel, Filip Sudziński, uczniowie klasy III b - Juliusz Kloska, Krystian Pankau, uczeń klasy II a - Norbert Kosiur, uczniowie klasy I a - Hubert Sudziński, Marcel Kubicki, Kamil Chajek 

  • Mikołaj Jędrzejczak -  uczeń klasy I a - III miejsce w biegu na 100 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Nikola Kołata -  uczennica klasy I a - III miejsce w biegu na 300 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Wiktoria Kołata - uczennica klasy I a - II miejsce w biegu na 300 w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Hubert Sudziński - uczeń klasy I a - I miejsce w biegu na 1500 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"

  • Julia Kłodzińska - uczennica klasy I b - I miejsce w biegu na 100 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016", II miejsce w skoku w dal w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Hubert Rybak - uczeń klasy I b - I miejsce w pchnięciu kulą (5kg) w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016", II miejsce w biegu na 100 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"

  • Julia Grzeca - uczennica klasu II a - I miejsce w Gminnych indywidualnych biegach przełajowych, I miejsce w biegu na 800 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016", I miejsce w powiatowych biegach ulicznych im. K. Bągorskiego, III miejsce w powiatowych indywidulanych biegach przełajowych,
  • Hubert Januszek - uczeń klasy II a - III miejsce w pchnięciu kulą (5kg) w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016" 
  • Krzysztof Klunder - uczeń klasy II a - III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów w Sępólnie Krajeńskim 

  • Kevin Cudnik - uczeń klasy II b - II miejsce w pchnięciu kulą (5kg) w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Agnieszka Jendrzyńska - uczennica klasy II b - II miejsce w biegu na 100 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Roksana Redman - uczennica klasy II b - II miejsce w skoku wzwyż w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016", II miejsce w pchnięciu kulą (3kg) w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"

  • Martyna Barabas- uczennica klasy III a - I miejsce w pchnięciu kulą (3kg) w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016", I miejsce w Mistrzostwach Gminy w badmintonie
  • Jakub Dziarnowski - uczeń klasy III a - II miejsce w biegu na 1500 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016", III miejsce w Mistrzostwach Gminy w badmintonie 
  • Piotr Furmaga - uczeń klasy III a - I miejsce w Mistrzostwach Gminy w badmintonie 
  • Julia Kała - uczennica klasy III a - I miejsce w biegu na 300 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016", I miejsce w skoku w dal w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Marcelina Młodzik - uczennica klasy III a - III miejsce w Mistrzostwach Gminy w badmintonie
  • Nadia Strawa - uczennica klasy III a - I miejsce w skoku wzwyż w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Filip Sudziński - uczeń klasy III a - I miejsce w skoku wzwyż w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Wiktoria Szóstak - uczennica klasy III a - I miejsce w kat. juniorów do lat 17 w V Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w warcabach stupolowych, II miejsce w Mistrzostwach Gminy w badmintonie
  • Dawid Śmigiel - uczeń klasy III a - III miejsce w biegu na 300 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016", III miejsce w skoku wzywż w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"

  • Fabian Bethke - uczeń klasy III b - I miejsce w biegu na 300 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016", II miejsce w skoku w dal w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Juliusz Kloska - uczeń klasy III b - II miejsce w biegu na 300 m w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"II miejsce w skoku wzywż w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"
  • Karolina Kotuniak - uczennica klasy III b - IV miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów w Sępólnie Krajeńskim 
  • Adrianna Lewandowska - uczennica klasy III b - III miejsce w Zawodach Lekkoatletycznych "Zakończenie Sezonu 2016"

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
    ul. Wojska Polskiego 34
    89-400 Sępólno Krajeńskie
  • 52 388 21 30

Galeria zdjęć