Nawigacja

Sportowe

Rok Szkolny 2017/2018

 

 

 

Szkoła Podstawowa 

 

  • I miejsce w VI Turnieju Siatkarskim o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego (dziewczęta) - uczennica klasy II b G - Julia Lewińska, uczennice klasy III a G - Julia Grzeca, Dominika Werra, Ida Zalewskauczennice klasy III b G - Zuzanna Barabach, Agnieszka Jendrzyńska, Małgorzata Lurka, Julia Lutowska
  • II miejsce w VI Turnieju Siatkarskim o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego (chłopcy) - uczniowie klasy VII a - Nowak Jakub, Tłok Bogusz, uczniowie klasy II a G - Chajek Kamil, Kubicki Marcel, Lemański Stanisław, Rogowski Mateusz, Ruchalski Nikodem, Sudziński Hubert, uczniowie klasy III a G - Klunder Krzysztof, Kosiur Norbert

 

 

  • Mateusz Sieg - uczeń klasy III a - VII miejsce w skoku w dal oraz X miejsce w biegu na 50m  (rocznik 2009) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,

 

  • Jakub Grochowski - uczeń klasy IV a - III miejsce w skoku w dal (rocznik 2008) - Zkończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Natalia Jamrozik - uczennica klasy IV a - III miejsce w biegu na 60m (rocznik 2007) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Franciszek Mindikowski - uczeń klasy IV a - I miejsce w skoku w dal (rocznik 2008) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 
  • Hubert Sercow - uczeń klasy IV a - I miejsce w biegu na 60m oraz I miejsce w skoku w dal (rocznik 2007) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,

  • Kinga Siedlecka - uczennica klasu IV b - I miejsce w biegu na 60m oraz VI miejsce w skoku w dal (rocznik 2008) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA
  • Bogna Tłok - uczennica klasy IV b - III miejsce w skoku w dal (rocznik 2008) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 
  • Maciej Zenel - uczeń klasy IV b - V miejsce w biegu na 60m oraz VI miejsce w rzucie piłeczką palantową (rocznik 2008) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 

 

  • Weronika Radtke - uczennica klasy V a - VI miejsce w rzucie piłeczką palantową (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 
  • Alicja Siedlecka - uczennica klasy V a - VIII miejsce w biegu na 300m (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Katarzyna Szyling - uczennica klasy V a - I miejsce w biegu na 60m  oraz I miejsce w skoku w dal (rocznik 2007) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Wojciech Zenel - uczeń klasy V a - VI miejsce w rzucie piłeczką palantową (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 

 

  • Kacper Bieluszewski - uczeń klasy V b - II miejsce w biegu na 60m oraz II miejsce w skoku w dal (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 
  • Sandra Fenske - uczennica klasy V b - IV miejsce w biegu na 300 m (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Wiktoria Kotlewska - uczennica klasy V b - VII miejsce w skoku w dal (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 
  • Kosma Kozłowski - uczeń klasy V b - IV miejsce w skoku w dal oraz VI miejsce w biegu na 60m (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 
  • Miłosz Latzke - uczeń klasy V b - IX miejsce w rzucie piłeczką palantową (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 
  • Paweł Szemryk - uczeń klasy V b - IV miejsce w biegu na 60m oraz V miejsce w skoku w dal (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,  
  • Szymon Wiciński - uczeń klasy V b - X miejsce w rzucie piłeczką palantową (rocznik 2005-2006)- Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 

 

  • Julia Krukowska - uczennica klasy VI a - VIII miejsce w skoku w dal oraz XII miejsce w biegu na 60m (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Dominika Wojtasik - uczennica klasy VI a - II miejsce w biegu na 60m oraz II miejsce w skoku w dal (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,

 

  • Katarzyna Bodzińska - uczennica klasy VI b - I miejsce w biegu na 300m oraz II miejsce w skoku wzwyż (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 
  • Klaudia Grochowska - uczennica klasy VI b - IX miejsce w biegu na 60m oraz XV miejsce w skoku w dal (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 
  • Nikola Knapik - uczennica klasy VI b - XVI miejsce w biegu na 60m (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Mikołaj Ryngwelski - uczeń klasy VI b - I miejsce w biegu na 60m oraz I miejsce w skoku w dal (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA, 
  • Agnieszka Sabiniarz - uczennica klasy VI b - V miejsce w skoku w dal oraz VI miejsce w biegu na 60m (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Amelia Stromowska - uczennica klasy VI b - I miejsce w skoku wzwyż oraz XII miejsce w biegu na 60m (rocznik 2005-2006) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,

 

  • Wiktoria Dankowska - uczennica klasy VII a - II miejsce w skoku dal (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Dominika Jączyńska - uczennica klasy VII a - III miejsce w pchnięciu kulą (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Jakub Nowak - uczeń klasy VII a - III miejsce w biegu na 1500m oraz V miejsce w skoku wzywż (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,  
  • Bogusz Tłok - uczeń klasy VII a - III miejsce w biegu na 100m oraz III miejsce w skoku wzwyż (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,

 

  • Zuzanna Kamińska - uczennica klasy VII b - II miejsce w skoku wzwyż (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Mikołaj Sercow - uczeń klasy VII b - III miejsce w biegu na 100m oraz III miejsce w skoku w dal (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Szymon Szykowny - uczeń klasy VII b - IV miejsce w biegu na 1500m oraz VI miejsce w skoku wzwyż (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,

 

Gimnazjum

 

  • Kamil Chajek - uczeń klasy II a - III miejsce w pchnięciu kulą (rocznik 2002-2004) - - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Marcel Kubicki - uczeń klasy II a - I miejsce w biegu na 1500m (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Stanisław Lemański - uczeń klasy II a - V miejsce w biegu na 1500m (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Damian Niemczyk - uczeń klasy II a - IV miejsce w skoku w dal oraz IV miejsce w pchnięciu kulą (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Nikodem Ruchalski - uczeń klasy II a - Tytuł Najlepszego atakującego w VI Turnieju Siatkarskim o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego, 
  • Hubert Sudziński - uczeń klasy II a - II miejsce w skoku wzywż oraz VII miejsce w biegu na 1500m (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,

 

  • Julia Kłodzińska - uczennica klasy II b - II miejsce w biegu na 100m oraz III miejsce w skoku w dal (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Hubert Rybak - uczeń klasy II b - I miejsce w pchnięciu kulą (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Adrian Zieliński - uczeń klasy II b - I miejsce w skoku wzywż (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,

 

  • Julia Grzeca - uczennica klasy III a - II miejsce w biegu na 800m (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Norbert Kosiur - uczeń klasy III a - II miejsce w skoku w dal oraz II miejsce w pchnięciu kulą (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Daria Przybyłka - uczennica klasy III a - I miejsce w pchnięciu kulą (rocznik 2002-2004) - Zakończenie sezonu Gminnych Zawodów LA,
  • Dominika Werra Tytuł MVP w VI Turnieju Siatkarskim o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
    ul. Wojska Polskiego 34
    89-400 Sępólno Krajeńskie
  • 52 388 21 30

Galeria zdjęć