Nawigacja

Przedmiotowe i artystyczne

Rok szkolny 2017/2018

 

Szkoła Podstawowa 

  • III miejsce w gminnych zawodach sportowych "Pluszowy Miś" - uczniowie klasy I a SP - Marcel Kamiński, Król Tomasz, Kuszyński Kacper, Molik Jagoda, Nowak Zofia, Radtke Patrycja

 

 

  • Kajetan Kowalski - oddział przedszkolny 3,4-latki - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "W świecie Kubusia Puchatka", II miejsce w konkursie plastycznym "Mój wymarzony prezent gwiazdkowy"
  • Nikodem Laskowski - oddział przedszkolny 3,4-latki - Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój wymarzony prezent gwiazdkowy" 
  • Marta Stramel - oddział przedszkolny 3,4-latki - III miejsce w VIII Powiatowym  Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Wesoły Brzdąc"
  • Paweł Theus - oddział przedszkolny 3,4-latki - Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "W świecie Kubusia Puchatka"
  • Zuzanna Weyna - oddział przedszkolny 3,4-latki - Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "W świecie Kubusia Puchatka"

 

  • Krzysztof Czaplewski - oddział przedszkolny 5,6-latki - Wyróżnienie w VIII Powiatowym  Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Wesoły Brzdąc"
  • Maja Górska - oddział przedszkolny 5,6-latki - III miejsce w konkursie plastycznym "Mój wymarzony prezent gwiazdkowy" 
  • Hanna Spiczak Brzezińska - oddział przedszkolny 5,6-latki - Wyróżnienie w VIII Powiatowym  Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Wesoły Brzdąc"

 

  • Olga Chmiel - uczennica klasy I a - I miejsce w powiatowym konkursie piosneki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy I-III), I miejsce w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy I-III) 
  • Mikołaj Kubicki - uczeń klasy I a - I miejsce w eliminacjach powiatowych Turnieju Słowa "Słowne inspiracje-artystyczbe kreacje" w kat. klas I-III,  II miejsce w powiatowym konkursie piosneki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy I-III), II miejsce w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy I-III), 

 

  • Maksymilian Zieliński - uczeń klasy II a - Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój wymarzony prezent gwiazdkowy" 

 

  • Mateusz Sieg - uczeń klasy III a - Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematyczynym Kangur 2018, II miejsce w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy I-III) 

 

  • Zuzanna Artwik - uczennica klasy III c - Mistrz Pięknego Czytania (kat. klas I -III)
  • Jakub Fenske - uczeń klasy III c - Wyróżnienie w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy I-III) 
  • Ewa Kubiś - uczennica klasy III c - Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój wymarzony prezent gwiazdkowy" 
  • Amelia Żywicka - uczennica klasy III c - III miejsce w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy I-III) 

 

  • Agata Chmiel - uczennica klasy IV b -  Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2018 
  • Kinga Siedlecka - ucznnica klasy IV b - Mistrz klasy czwartej w Szkolnym konkursie ortograficznym "Ortek" 2017

 

  • Alicja Siedlecka - uczennica klasy V a - Mistrz klasy piątej w Szkolnym konkursie ortograficznym "Ortek" 2017, II miejsce w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy IV-VI) 
  • Katarzyna Szyling - uczennica klasy V a - III miejsce w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy IV-VI) 

 

  • Sandra Fenske - uczennica klasy V b - I miejsce (duet) w VII Powiatowym Konkursie Piosneki Niemieckiej i Angielskiej, I miejsce w powiatowym konkursie piosneki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy IV - VI), I miejsce w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy IV-VI) 
  • Daria Mania - uczennica klasy V b - III miejsce w kategorii klas IV - VI w konkursie plastycznym "Moje miasto na mapie Europy" 
  • Maja Trzos - uczennica klasy V b - Nagroda Główna w XIV Międzypowiatowym Konkursie Poezji i Prozy Miłosnej w Tucholi, Wyróżnienie w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy IV-VI) 

 

  • Aleksandra Steciuk - uczennica klasy VI a - II miejsce w kategorii klas IV-VI w gminnym konkursie plastycznym "Zapobiegajmy pożarom"

 

  • Katarzyna Bodzińska -  uczennica klasy VI b - I miejsce oraz III miejsce (duet) w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Niemieckiej i Angielskiej, II miejsce w powiatowym konkursie piosneki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy IV-VI), II miejsce w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy IV-VI), III miejsce w eliminacjach powiatowych Turnieju Słowa "Słowne Inspiracje-Artystyczne kreacje" (kat. IV-VI)
  • Amelia Stormowska - uczennica klasy VI b - Mistrz klasy szóstej w szkolnym konkursie ortograficznym "Ortek" 2017

 

  • Dominika Jączyńska - uczennica klasy VII a - I miejsce w regionalnym konkursie fotograficznym "Piękno Przyrody"

 

  • Karolina Taff - uczennica klasy VII b - II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Mój wymarzony zawód" 
  • Rozalia Wierzchucka - uczennica klasy VII b - III miejsce w powiatowym konkursie piosneki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy VII i II-III G), I miejsce w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy VII i II-III G) 

 

Gimnazjum 

 

  • Agata Bartczak - uczennica klasy II a - I miejsce w kategorii gimnazjum w gminnym konkursie plastycznym "Zapobiegajmy pożarom" 
  • Magdalena Borowicz - uczennica klasy II a - I miejsce w Ogólnopolskim konkursie "Pokażcie nam swoją małą Alma Mater", II miejsce w regionalnym konkursie fotograficznym "Piękno Przyrody",  Tytuł Laureata w konkursie fotograficznym Wojewody Kujawsko-Pomorskiego "Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim" 
  • Nikola Kołata - uczennica klasy II a - I miejsce w Ogólnopolskim konkursie "Pokażcie nam swoją małą Alma Mater"
  • Wiktoria Kołata - uczennica klasy II a - I miejsce w Ogólnopolskim konkursie "Pokażcie nam swoją małą Alma Mater", II miejsce w regionalnym konkursie fotograficznym "Piękno Przyrody"
  • Weronika Panuś - uczennica klasy II a - I miejsce w Ogólnopolskim konkursie "Pokażcie nam swoją małą Alma Mater"
  • Julia Ringwelska - uczennica klasy II a - I miejsce w Ogólnopolskim konkursie "Pokażcie nam swoją małą Alma Mater", Tytuł Laureata w konkursie fotograficznym Wojewody Kujawsko-Pomorskiego "Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim" 
  • Igor Siekierka - uczeń klasy II a - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2018, I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym 1 a 10, I miejsce w Ogólnopolskim konkursie "Pokażcie nam swoją małą Alma Mater", Tytuł Laureata w konkursie fotograficznym Wojewody Kujawsko-Pomorskiego "Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim" 
  • Angelika Werra - uczennica klasy II a - I miejsce w Ogólnopolskim konkursie "Pokażcie nam swoją małą Alma Mater"
  • Hanna Zalewska - uczennica klasy II a - III miejsce w kategorii gimnazjum w gminnym konkursie plastycznym "Zapobiegajmy pożarom" 

 

  • Kinga Nowicka - uczennica klasy II b - I miejsce w Ogólnopolskim konkursie "Pokażcie nam swoją małą Alma Mater"

 

  • Ada Niemczyk - uczennica klasy III a - Nagroda Główna w XIV Międzypowiatowym Konkursie Poezji i Prozy Miłosnej w Tucholi, III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym 1 z 10
  • Daria Przybyłka - uczennica klasy III a - Wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie Piosneki Niemieckiej i Angielskiej 
  • Magdalena Trzos - uczennica klasy III a - Wyróżnienie w szkolnym konkursie piosenki religijnej "Śpiewajmy Panu" (klasy VII i II-III G) 
  • Ida Zalewska - uczennica klasy III a - Nagroda Główna w XIV Międzypowiatowym Konkursie Poezji i Prozy Miłosnej w Tucholi

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
    ul. Wojska Polskiego 34
    89-400 Sępólno Krajeńskie
  • 52 388 21 30

Galeria zdjęć